İnternet üzerinden gelir elde etmek artık çok kolay. WNOKTA satış ortaklığı programı sayesinden çok yüksek ve vergisi ödenmiş gelirler elde edebilirsiniz. Peki iyide bu iş nasıl olacak?

Öncelikle WNOKTA sektöründe rakiplerine oranla hem uygun fiyatlandırma hemde 10 kata kadar daha iyi hizmet vermektedir. 

Satış ortaklığı programı için öncelikle https://wnokta.com/kayit.html adresinden sistemimize kayıt olup müşteri panelinizdeki Satış Ortaklığı bağlantısını kullanarak, satış ortaklığı programını aktif edebilirsiniz. Aktivasyon işlemi için “Satış Ortaklığı Sözleşmesini” okuyup onaylamalısınız. Akabinde ise sistem üzerinden kazanacağınız komisyonların ödenebilmesi için sistem sizden banka hesap bilgilerinizi isteyecek, hesap bilgilerini girdikten sonra sistem size, satış ortaklığı özel bağlantınızı sunacak.

Satış Ortaklığı Bağlantısı Nedir?

Size sunulan satış ortaklığı bağlantısını sitenize eklediniz ve sitenize giren ziyaretçiler bu bağlantıya tıklayarak bir alışveriş yaptığında, %25 oranında satın alınan üründen kar edersiniz. Satış Ortaklığı Bağlantısına tıklayan ziyaretçi 90 gün içerisinde alacağı tüm hizmetlerden %25 komisyon kazanırsınız. (Tabi ziyaretçi internet gezgininin “cokie” yani çerezlerini silmez ise.) 

Kazandığım Komisyonları Hemen Alabilir Miyim?

Kazandığınız komisyon 30 gün sonra çekilebilir bakiye olarak hesabınıza işlenir. Çekilebilir toplam tutar 50TL’ye ulaştığında ödeme alma talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda bir tüzel kişilik değilseniz ödemeniz sisteme girdiğiniz banka hesabına yapılır, tüzel kişilik ise çekilebilir tutarda belirtilen “Çekilebilen Tutar + KDV = Genel Toplam” tutarında WNOKTA Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması adına fatura kesip bize ulaştırmanızı takiben ödemeniz şirket hesabınıza aktarılır.

Peki Kazandığım Komisyonda Herhangi Bir Kesinti Olur Mu?

Eğer bir tüzel kişilik değilseniz(Şirket veya Şahıs Şirketiniz Yok İse), örneğin 100TL kazandıysanız %10 oranında stopaj vergisi sizin için tarafımızdan vergi dairesine ödenir ve size yapılacak olan ödemeden düşülür, 100TL için size 90TL vergisi ödenmiş kazanç hesabınıza yatırılır. Tüzel kişilerde ise firmamıza Çekilebilen Tutar + KDV faturalandırma yapmaları gerekmektedir. Örneğin 100TL kazanan bir tüzel kişilik 118TL KDV dahil WNOKTA Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. adına fatura kesmelidir. Tüzel kişilerin hesabına ise bu durumda 118TL KDV dahil ödeme yapılacaktır.

Satış Ortaklığı Bağlantısını Kullanabilmek İçin Web Sitem Olması Şart Mı?

Herhangi bir web sitesine sahip olmanıza gerek yoktur. Örneğin bir sosyal medya hesabı (Facebook, Youtube, Instagram v.b.) üzerindende satış ortaklığı bağlantınızı paylaşarak hizmet satışını sağladığınızda yine aynı şekilde komisyon kazanırsınız.

Satış Ortaklığı Sırasında Sattığım Hizmetleri ve Ziyaretçi İstatistiklerini Görebilir Miyim?

Evet, satış ortaklığı bağlantınız üzerinden satılan hizmetlere ait listeyi görebilir, listede satış tutarı ve kazandığınız komisyonu tüm şeffaflığı ile görebilirsiniz. Yine bağlantınız üzerinden sitemizi ziyaret edenlerin sayısını görebilirsiniz. Ayrıca “Toplam Bakiye”, “Çekilebilen Tutar”, “Vadesini Bekleyen Tutar”, “Toplam Çekilen Tutar” gibi bilgileride Satış Ortaklığı > Hesap İşlemleri sayfanızdan görebilirsiniz. 

Satış Ortaklığı Hesap İşlemleri

Satış Ortaklığı > Hesap İşlemleri


1 yorum

han · Mart 23, 2018 10:02 pm tarihinde

İlerleyen günlerde çok işime yarayacak bir şey oldu gerçekten. Firma olarak çok memnunum sizden harika bir paneliniz var verdiğiniz hizmet cabası daha ne olsun devamını bekliyoruz teşekkürler

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir